دکتر زندگی دکتر زندگی خانواده، عشق، تحول، موفقیت صابر خطيری صابر خطيری
صفحه اصلی / درباره ما

درباره ما

doctorzendegi-com-abوقتی پای سفره ی دل آدما میشینی و براشون صندوقچه ی اسرار میشی، تازه می فهمی آدما همیشه دنبال یه سنگ صبورن! اونوقته که یه چیزی، یه صدایی، نمیدونم، یهو بهت میگه: بیدار شو، بیدار شو، وقت ِ خواب نیست، یه کاری کن!آره، چند سال پیش همین صدا دلیلی شد تا تصمیم بگیرم سنگ صبور آدما باشم، واسه همین تو این فضای آنلاین، رو یه سایتی به اسم “ز…مثل زندگی” و یه مدت هم رو یه سایتی به اسم”دانشگاه زندگی” شروع کردیم به نوشتن، نوشتن که نه، گفتن از هم و غمای آدما.

الان هفت سال ِ که از دوستی مون میگذره، اما پیاماتون، درد و دلاتون، مسائلتون و خیلی چیزای دیگه باعث شد که هر روز جدی و جدی تر به اون صدا و به شماها فکر کنم، به شمایی که همیشه و همیشه دلیل این همه اتفاق خوب بودید و هر چه هست فقط بخاطر وجود مهربون شماست.

doctorzendegi-com-aaحالا هم بعد این همه سال، تصمیم گرفتیم با همیاری مجموعه ای از دوستای خیلی خوب به جای یه فضای کوچولو، یه کلینیک بزرگ تاسیس کنیم که پایه گذارش خدای همیشه مهربونو و همراهاشم مائیم و شما.

آره اینجا کلینیک دکتر زندگی ِ ، جایی که توش همه هم دکترن، هم بیمار. تو این کلینیک هر کسی تخصص و مسائل خودشو داره و هر کسی میتونه با صبر، بردباری و تعقل هم به دیگران و هم به خودش کمک کنه و هم اینکه زندگی رو به کام خودش و دیگران شیرین کنه.

به کلینیک دکتر زندگی خوش آمدید
ارادتمند همه ی شما
صابر خطیری